Obsługa gastronomiczna, ciekawe atrakcje, doświadczeni animatorzy.

Pikniki firmowe czy imprezy tematyczne to doskonała forma zabawy oraz doskonalenie relacji międzyludzkich na płaszczyźnie zawodowej jak i w kontaktach prywatnych

Imprezy firmowe

Imprezy korporacyjne odbywają się w wielu miejscach (statki, schroniska, zamki, łąki) w kraju i za granicą. Oferujemy nowoczesne scenariusze imprez, wykwintny catering i wspaniałą zabawę. Gdy planujemy imprezy firmowe zawsze stawiamy sobie jako cele – by goście na długo zapamiętali niesamowitą atmosferę towarzyszące wydarzeniu. A firmy zrealizowały swoje plany, priorytety i cele.

Pikniki firmowe

Piknik firmowy nie musi być jedynie nieformalnym, pełnym rozrywek dniem spędzonym w plenerze – może też być bardzo skutecznym narzędziem w komunikacji wewnętrznej, które wpływa na budowanie marki pracodawcy. Organizując piknik firmowy zapewniamy: Atrakcje piknikowe,czyli wszelkie urządzenia dla dzieci i dorosłych służące zabawie. Technikę sceniczną – scenę z zadaszeniem, nagłośnienie, oświetlenie. Ochronę imprezy zabezpieczenie medyczne.

Wyjazdy integracyjne

Oferuje usługi takie jak organizacja wyjazdów firmowych, podróże, wyjazdy biznesowe i imprezy motywacyjne dla firm w niesamowitej oprawie. W ofercie firm zajmujących się organizacją podobnych wyjazdów znajdują się zarówno wyprawy wypoczynkowe, jak i bardziej aktywne i niejednokrotnie nawet ekstremalne doświadczenia.

Incentive

Turystyka motywacyjna jest niezmiernie ważnym narzędziem używanym do zwiększenia lojalności pracowników oraz wzajemnego motywowania się wśród pracowników.  Odpowiednio zmotywowany pracownik cechuje się większą skutecznością i zaangażowaniem w swoje obowiązki w pracy. Plan, miejsce i sposób organizacji wyjazdu dobierany jest indywidualnie do potrzeb i wymagań danej firmy.