Kompleksowa organizacja konferencji, szkoleń i warsztatów.

Organizacja eventów na terenie całej Polski urozmaica naszą ofertę o wiele ciekawych lokalizacji i atrakcji. Współpracujemy z obiektami które gwarantują wiele ciekawych rozwiązań na event.

Szkolenia indywidualne dla firm

Szkolenie to wydarzenie, którego organizacja ma przynieść firmie bardzo wymierne skutki i korzyści. Zapraszani są na nie pracownicy firmy, aby mogli rozwijać swoje umiejętności i podnosić kompetencje w wielu przydatnych organizacji dziedzinach.Organizujemy szkolenia zarówno dla małych jak i większych firm. Pomagamy i podpowiadamy na podstawie doświadczenia podczas realizacji potrzeb Państwa firmy.

Pokazy

Współpracujemy z wieloma firmami i artystami. Przerwij nudę i zapewnij swoim gościom niestandardowe wrażenia! Posiadamy szeroką paletę pokazów rozrywkowych, które mogą być zorganizowane podczas imprezy firmowej, przerwy w kilkudniowych szkoleniach, na weselu czy wieczorze kawalerskim lub panieńskim – słowem wszędzie!

Warsztaty

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty organizowania warsztatów. Jest to projekt stworzony z myślą o różnych profilach tematycznych. Jedną z możliwości są warsztaty kulinarne. Live cooking to świetna zabawa nie tylko dla amatorów kuchni, ale także dla nieco bardziej doświadczonych uczestników.

Targi

Z chęcią pomożemy przy organizacji stoiska na targach (branding, hostessy, materiały promocyjne). Dobry i profesjonalny wizerunek firmy podczas takich wydarzeń może znacznie zaowocować przy pozyskiwaniu nowych potencjalnych klientów.