Organizujemy wigilie firmowe,imprezy dla pracowników i kontrahentów, gale, bankiety, wigilie firmowe.

Całą imprezę przygotujemy w kompleksowy sposób – zajmiemy się opracowaniem scenariusza, doborem scenografii, zapewnieniem właściwego oświetlenia oraz oprawy muzycznej, która podkreśli klimat całego wydarzenia.

Jubileusze

Organizujemy uroczystości jubileuszowe aby w odpowiedni sposób uczcić rocznicę. Dostosowujemy swoje pomysły do oczekiwań klienta. Niebanalnie przygotowany scenariusz, wyśmienita muzyka, odpowiednia scenografia – to wszystko sprawia, że wydarzenie będzie udane, a goście zadowoleni ze spędzonego czasu.

Wigilie firmowe

Spotkania przy świątecznym stole odbywamy nie tylko z rodziną, ale również w towarzystwie osób, z którymi łączą nas relacje służbowe oraz koleżeńskie. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przygotowujemy specjalne, indywidualne oferty.

Bankiety

Zaspół Crystal Events zajmuje się organizacją od punktu A do punktu Z, nie zapominając o urozmaicających wieczór motywach przewodnich i niezbędnych atrakcjach dla gości.Każdy detal musi być zatem starannie zaplanowany i przemyślany, by uczestnicy mieli poczucie, że biorą udział w szczególnym wydarzeniu.Punktualność, dokładność oraz perfekcja to cechy, którymi kierujemy się przy organizacji tego typu wydarzeń.

Gale

Na dobrze zorganizowanej gali każdy gość może poczuć się jak gwiazda filmowa gdy specjalnie przygotowanej scenie występują gwiazdy polskiej sceny kabaretowej oraz muzycznej a kilkaset osób bawi się na parkiecie schodząc zeń tylko, aby skosztować wybornego jedzenia i wznieść szampański toast. Każdy z zaproszonych gości czuje się wyróżniony zaproszeniem, a niezwykle starannie zaplanowana scenografia i oświetlenie miejsca podkreśla uroczysty nastrój.